Την Τετάρτη, 6 Ιουλίου, η 1η δημοτική κοινότητα συζητά τη μεταφορά του αγάλματος της πλατείας για την έναρξη των έργων μετρό. ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. Θα είμαστε εκεί για να εμποδίσουμε κάθε σχέδιο καταστροφής της πλατείας μας
![](https://efodos.net/wp-content/uploads/2022/07/οχι-μετρο-1.jpg)
Την Τετάρτη, 6 Ιουλίου, η 1η δημοτική κοινότητα συζητά τη μεταφορά του αγάλματος της πλατείας για την έναρξη των έργων μετρό. ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. Θα είμαστε εκεί για να εμποδίσουμε κάθε σχέδιο καταστροφής της πλατείας μας