Ανοιχτή Συνέλευση ενάντια στην Πράσινη Ανάπτυξη και στα Αιολικά στα Άγραφα
2/8/2022 Μουζάκι Καρδίτσας
Στιγμιότυπα από την συγκέντρωση και πορεία , συλλογικοτήτων ,φορέων ,συνδικάτων ,πολιτιστικών συλλόγων ,στην οποία συμμετείχε και η Ανοιχτή Συνέλευση ενάντια στην Πράσινη Ανάπτυξη και στα Αιολικά στα Άγραφα .
![Μπορεί να είναι εικόνα 10 άτομα, άτομα που στέκονται και εξωτερικοί χώροι](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/295880664_719298469343989_7626564863803835653_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Tjz_EdtilYMAX_G6ZN4&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AT_Jy1HTcs96V6OWCcjnCBQxgz0Hfc9hlYShg6t_Honblw&oe=62EFA90A)
Να μπλοκάρουμε τη μεταφορά ανεμογεννητριών στον Τύμπανο
Να υπερασπιστούμε τα Άγραφα με τον αγώνα μας