Εκδηλώσεις στον αυτοδιαχειριζόμενο χώρο “Επί Τα Πρόσω” στην Πάτρα:
Παρασκευή 3 Mαρτίου στις 19.00 παρουσίαση του βιβλίου “Το μπλε δελτίο, οι “πολεμικώς ανάξιοι” στη Βέρμαχτ, Αντιστασιακοί αντιφασίστες στις τάξεις του κατακτητή 1942-1945″ από τις εκδόσεις memoria
Σάββατο 4 Μαρτίου στις 19.00 Εκδήλωση – συζήτηση με συντρόφους-ισσες της Ταξικής Αντεπίθεσης “Ακρίβεια, ταξική υποτίμηση, κατασταλτική οχύρωση του κράτους στο φόντο της καπιταλιστικής κρίσης και του Ιμπεριαλιστικού πολέμου”
![](https://efodos.net/wp-content/uploads/2023/02/Screenshot_2023-02-20-23-06-58-624-edit_com.facebook.katana-1024x714.jpg)